Na ovogodišnjem tradicionalnom nogometnom turniru u Gornjoj Gračenici sudjelovale četiri momčadi.
U subotu su NK "Naftaplin" Stružec i NK "Mladost" Repušnica u regularnom dijelu utakmice odigrali 3:3 da bi u izvođenju jedanaesteraca bolji bio Naftaplin s konačnih 5:4. U drugoj utakmici "Moslavina" iz Donje Gračenice iznenadila je domaćina "Mladost" i rezultatom 1:0 ušla u finale.

U nedjelju je u utakmici za treće mjesto "Mladost" iz Gornje Gračenice pobijedila imenjake iz Repušnice s 2:0, dok je u finalnoj utakmici "Moslavina"-"Naftaplin" konačni rezultat 1:1 gdje su ovog puta u izvođenju jedanaesteraca bolji bili igrači "Moslavine" i zasluženo osvojili pehar pobjednika ovog turnira.


