U organizaciji Kulturno- umjetničkog društva Stružec proteklog je vikenda u Strušcu održan 37. Zlatni glas Moslavine.
Na tradicionalnom moslavačkom natjecanju nastupilo je 15 pjevača amatera, a prvo mjesto izborila je Anamarija Buntić. Drugo mjesto je prema ocjeni žirija pripalo Sanji Milatović, a treće Damiru Mrazu. Nagradu publike osvojio je Dinko Slovic.

Čestitke natjecateljima i zahvalu organizatorima je u ime Grada Popovače izrazila zamjenica gradonačelnika Ana Strilić.

