U Lekeniku je sinoć završeno Finale nogometnog Kupa Hrvatske za područje Sisačko-moslavačke županije u kojem je NK Moslavac iz Popovače u sudaru s domaćim trećeligašom NK Lekenik izašao kao pobjednik.
Naime, nakon regularnog tijeka utakmice prišlo se izvođenju jedanaesteraca u čemu su popovački dečki bili bolji te u seriji od po pet udaraca s bijele točke realizirali tri, a domaćin samo dva. Bravo dečki, a iskrene čestitke Stručnom štabu i treneru Moštaku, te cijeloj upravi i igračima na čelu s predsjednikom Gospočićem. Vjerujemo da se uspjeh NK Moslavca iz 1999 godine može ponoviti.



NK Lekenik- NK Moslavac 2:3 (0:0) nakon izvođenja jedanaesteraca.

