Kako je istaknuto na ovogodišnjoj skupštini NK 'Jelengrad' Gornja Jelenska, rukovodstvo kluba na čelu s Damirom Galovićem uspjelo je zatvoriti 2010. godinu bez financijskih dubioza.
NK 'Jelengrad' je u protekloj godini, između ostalog, realizirao određene radove na uređenju svlačionica, a tijekom ove godine planira se sanacija krovišta i postavljanje ograde. Problem s igračkim kadrom klub je uspio riješiti dovođenjem vanjskih igrača, uglavnom s područja Popovače. Na taj su način okupili deset igrača po treningu što je, naglasio je trener Zlatko Medaković, u ovom rangu zadovoljavajuće. Usprkos dobrom startu jesenski dio prvenstva NK 'Jelengrad' završio je na sedmom mjestu.
Na ovogodišnjoj skupštini naglašeno je kako je juniorska ekipa imala slab odaziv na treninge, pa i neke utakmice. Iako najbrojnija, pionirska je ekipa od sedam predviđenih utakmica odigrala svega četiri, što zbog izrazito lošeg vremena, a što zbog obveze prisustvovanja nedjeljnjoj svetoj misi. No kako je istaknuto, Savez će u cilju izbjegavanja ovakvih problema koji bi mogli rezultirati gašenjem pionirskih pogona, poštovati svaki dogovor klubova oko termina utakmica.

Skupštinu NK Jelengrad koji djeluje već 45 godina, u ime Općine Popovača pozdravio je predsjednik Općinskog vijeća Ivan Pasanec.
(foto:www.gornja-jelenska.net)

