U subotu i nedjelju započelo je natjecanje u prvoj Županijskoj nogometnoj ligi. Naši su klubovi startali polovičnim uspjehom - pobjedom i porazom. Moslavac je neočekivano poražen na domaćem terenu od Sloge Maris, a Mladost GG je u gostima pobjedila Zrinskog u Odri. Rezultati prvog kola:
- Moslavac-Sloga Maris 1:3
- Zrinski-Mladost GG 0:1
- Radnik-TŠK 1932 4:1
- Mladost R.-Topusko 2:2
- Jasenovac-Banovac 5:4
- Slavonac-Lokomotiva 2:1
- INA-Lekenik 1:3.
Na većini terena igrao se lijep i dopadljiv nogomet što govori da su se klubovi dobro pripremili za početak prvenstva, pa se u narednim kolima nadamo i boljim rezultatima naših klubova. U nedjelju 30. kolovoza startaju i ostali naši klubovi u 2. i 3. Županijskoj ligi gdje očekujemo dobre rezultate.

