lopta m1. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 11 KOLO
Odigrane su samo četiri utakmice 11. kola a,ostale Moslavac- Topusko, Pešćenica- Dinamo i BSK- Metalac su odgođene.

Slobodni su bili TŠK i Sloga.Vodstvo Sloge je iskoristilo prigodu pa su dogovorili utakmicu sa BSK-om iz 12 kola,a ta je utakmica nakon dosta lijepe i borbene igre završila u egalu 2:2.Crveno crni su također odigrali neodlučeno na svom stadionu sa Radnikom iz Majura.Sokol je na svojoj Tratinčici konačno izvojevao prvu pobjedu ove jeseni,protiv Vatrogasca i to dosta teško.Voloder i Libertas su odigrali su dobru utakmicu u kojoj su Novljani bili bolji i zasluženo dobili dva razlike.U Lekeniku što je i normalno bilo za očekivati golijada od devet komada u mreži simpatičnih gostiju iz Sela.Rezultati 11 kola,Frankopan-Radnik 1:1,Sokol-Vatogasac 3:1,Voloder-Libertas 2:4 i Lekenik-Hajduk 9:0.Poredak nakon ne kompletnog 11 kola,;Libertas 24,BSK 22,Lekenik 21,TŠK 15,Sloga 14,Voloder i Frankopan 12,Metalac 11,Radnik 10,Pešćenica 7,Moslavac i Vatrogasac 6,Sokol 4,Dinamo i Hajduk 1,Mladost i Slavonac bez bodova.Parovi 12.kola koje se igra 07./08.studenoga 2020 godine u 14,00 sati sastaju se (subota)Radnik-Metalac,Libertas-Pešćenica,Topusko-Voloder,Vatrogasac-Moslavac i TŠK-Sokol,a u(nedjelju) igraju Dinamo-Lekenik,slobodni su Hajduk i Frankopan.Utakmica Sloga-BSK odigrana je 31.10.20.godine.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 7 KOLO
Odgođeno sedmo kolo odigrano je gotovo kompletno osim utakmice Strijelac-Jelengrad koja je odgođena zbog Covida 19,jer je nekoliko igrača Strijelca bilo pozitivno na testu.Najjača utakmica sedmoga kola odigrana je u Kutini gdje su snage odmjerili Matija Gubec i Šartovac.U živoj i borbenoj igri podijeljeni su bodovi,domaćin je bio bolji u prvom poluvremenu poveli su 2:0 zgoditcima Borojevića i Vlahovića u 21 i 26 minuti,a gostu u drugom poravnali rezultat zgoditcima Domagoja Batkovića u 55 i 81 minuti.U 12 minuti gosti nisu realizirali opravdano dosuđen kazneni udarac kojeg je izveo Zoran Krupljan a vratar domaćih Silović obranio.Sudačka trojka na čelu sa Slavekom Pavlović korektno je obavila svoj posao.Dinamo J na svom je terenu pregazio dečke iz Stružca 5:1 kojima ove jeseni ništa ne polazi za nogom.U Gornjoj Gračenici sudar dva susjedna kluba Mladosti i Moslavine iz Donje Gračenice u kojoj su igrači Mladosti za koplje nadvisili svog suparnika i zasluženo visoko pobijedili sa 7:1.Zgoditke za domaće postigli su Mateej Juratovac,Dino Jurečec i Igor Culjaga po 2, i Ričko 1,a za goste počasni zgoditak postigao je Tomljenović.Nije zgorega spomenuti da je utakmicu vrlo dobro sudio Andrija Faletar iz Popovače.Lokomotiva je bez većih napora slavila u susretu sa Ekonomikom,nakon vodstva domaćih 3:0 u drugom dijelu gosti postižu zgoditak za konačnicu od 3:1.Utakmica Garić-Sloga dugo je bila u egalu do 78 minute,kad su domaći poveli,a gosti nisu iskoristili kazneni udarac,da bi 87minuti domaći postavili konačan rezultat od 2:0,što je i prva pobjeda Garića ove jeseni.Metalac je u ovom kolu bio slobodan.Rezultati odgođenog 7 kola,M.Gubec-Šartovac 2:2,Dinamo-Naftaplin 5:1,Mladost GG-Moslavina DG 7:1,Lokomotiva-Ekonomik 3:1,Garić-Sloga 2:0 i Strijelac-Jelengrad odgođeno.Poredak na ljestvici,Šartovac 19,Jelengrad i Metalac 18,Mladost GG i Lokomotiva 12,Matija Gubec i Sloga 11,Moslavina DG 10,Strijelac i Ekonomik 9,Naftaplin,Dinamo J i Garić 3,Dinamo Kt bez bodova.U desetom kolu 08.11.2020 godine u 14,00 sati igraju Naftaplin-Sloga,Ekonomik-Matija Gubec,Jelengrad-Garić,Moslavina DG-Metalac,Dinamo J-Lokomotiva i Mladost-Strijelac,a slobodan je Šartovac. (I.Pasanec)