lopta mDeseto kolo I-ŽNL donijelo je također dvije odgode zbog od ranije poznatih razloga Covida 19, i to Libertas-Moslavac i Dinamo-Voloder,a slobodni su bili Metalac i Vatrogasac.

Dvije su utakmice odigrane neriješeno i to, Grofovi su na svom Parku odigrali sa susjednim Frankopanom 1:1.Utakmica u Selima Hajduk-Pešćenica završena je nakon osam zgoditaka također neriješeno 4:4 prava golijada i dosta lijepa utakmica u kojoj su domaći osvojili prvi ovo jesenski bod.U Majuru odlična utakmica i sedam zgoditaka,Radnik je poveo 3:0 da bi gosti iz Budaševa upornom igrom izjednačili rezultat i u posljednjoj minuti postigli pobjedonosni zgoditak.Topusko se dosta mučilo sa Sokolom da bi na kraju ipak uzeli sva tri boda rezultatom 2:1.Lekenik je kao gost bez milosti u Novskoj pregazio Slogu s četiri razlike.Rezultati nekompletnog 10.kola,Radnik-BSK 3:4,Topusko-Sokol 2:1,TŠK-Frankopan 1:1,Sloga-Lekenik 0:4,Hajduk-Pešćenica 4:4,Libertas-Moslavac i Dinamo-Voloder odgođeno.Poredak na ljestvici nakn 10.kola,Topusko 27,Libbertas i BSK 21,Lekenik 18,TŠK 15,Sloga 13,Metalac i Frankopan 11,Rradnik 9,Pešćenica 7,Moslavac i Vatrogasac 6,Sokol,Hajduk i Dinamo 1,Mladost i Slavonac bez bodova.U 11.kolu 31.listopada 2020 godine u 14,00 sati igraju,Frankopan-Radnik,Sokol-Vatrogasac,Moslavac-Topusko,Voloder-Libertas,Pešćenica-Dinamo,Lekenik-Hajduk i BSK-Metalac,a slobodni su TŠK i Sloga.
2. ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA 9 KOLO
Derby susret odigran je u Međuriću između Metalca i Jelengrada u kojoj su gosti od prve minute krenuli napadački,a več u 30 sekundi imali kazneni udarac koji je izveo Aleksandar Marinić a vratar domaćih Vedran Solil obranio.No gosti i dalje u valovima napadaju i u 7 minuti dolaze u vodstvo zgoditkom Marka Pleše.Igra domaćih se raspala igra sam jedna momčad i to ona gostujuća,da bi u drugom dijelu utakmice u 70 i 80 minuti s dva zgoditka Marinića osigurali pobjedu.U 90+ 2 minuti danas vrlodobri sudac Turkalj iz igre isključio domaćeg igra zbog dvije opomene.Mladost GG je bez milosti pregazila dečke iz malog Kuvajta osam razlike.Šartovac je s pola tuceta u mreži otpratio dečke iz Potoka iako su oni do 54 minute vodili 1:0.Strijelac je jedva zgoditkom razlike nadjačao Dinamo iz Jamarica.Lokomotiva je na svom igralištu nadvisila Moslavinu DG tri razlike iako su vodili 5:0 da bi gosti za konačnicu smanjili na 5:2.Ekonomik je na Ilovskom Oklunku bio bolja momčad nadjačavši Garić s tri razlike,slobodan je bio Matija Gubec.Rezultati 9 kola,Mladost-Naftaplin 8:0,Strijelac-Dinamo J 2:1,Lokomotiva-Moslavina DG 5:2,Metalac-Jelengrad 0:3,Garić-Ekonomik 1:4 i Šartovac-Sloga 6:1.Poredak nakon 9 kola,Šartovac,Jelengrad i Metalac 18,Sloga 11,Mladost GG Lokomotiva,Strijelac i Ekonomik 9,Naftaplin 3,Dinamo J,Dinamo Kt i Garić bez bodova.U zaostalom 7.kolu u subotu 31.listopada s početkom u 14,00 sati igraju,Matija Gubec-Šartovac,Dinamo-Naftaplin,Mladost GG-Moslavina DG,Strijelac-Jelengrad,Lokomotiva-Ekonomik,Garić-Sloga,slobodan je Metalac. (I.Pasanec)